• Plac zabaw

• Nagłówek

•      W  dniu 29. października 2013r.odbyło się  otwarcie placu zabaw przy Szkole Podstawowej w Prażmowie.Powstał on dzięki wsparciu rządowego programu: "Radosna Szkoła" oraz władz Gminy Prażmów.

Uroczystego otwarcia dokonali: wójt Gminy Prażmów p.G.Pruszczyk, wicewójt p.M.Michalski, przewodniczący Rady Gminy p.M.Zegadło, ks.proboszcz T.Polak, sołtys Prażmowa p.R.Rembiewski oraz dyrektor szkoły p.Z.Bulicki.

Po symbolicznym przecięciu wstęgi dzieci mogły rozpocząć zabawę na nowo otwartym placu. Do dyspozycji uczniów oddana została także piękna altana ufundowana przez mieszkańców Prażmowa ze środków sołeckich.

Nowy obiekt służy nie tylko uczniom szkoły podstawowej i przedszkola, ale wszystkim młodszym mieszkańcom naszej miejscowości. Mogą oni korzystać z placu pod opieką rodziców / opiekunów.