• Dokumenty rekrutacja 2024/2025

Listy dzieci zakwalifikowanych  do  klas pierwszych są do wglądu w szkole podstawowej. Osoby zakwalifikowane zobowiązane są do wypełnienia potwierdzenia woli oraz dostarczenia pełnej dokumentacji zadeklarowanej we wniosku rekrutacyjnym w terminie do 20 marca 2024r.
        • Rekrutacja do 4 klasy sportowej

• W roku szkolnym 2024/2025 rozpoczynamy nabór do kolejnej klasy sportowej!

Uczniowie zakwalifikowani do klasy 4 sportowej, będą realizować ogólną podstawę programową ze wszystkich przedmiotów i rozszerzoną podstawę programową z wychowania fizycznego w zakresie zajęć ogólnorozwojowym (10h w tygodniu) w całym cyklu nauczania. (od klasy IV do VIII)

Nabór wniosków do klasy IV sportowej trwa od 6 maja do 13 maja 2024r. i  prowadzony jest wyłącznie w formie elektronicznej.

Próba sprawności fizycznej odbędzie się 5 czerwca o godz. 9.00

Ogłoszenie listy dzieci przyjętych do klasy IV odbędzie się 7 czerwca o godzinie 13.00.

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do klasy IV należy dostarczyć do placówki w dniach 7-11 czerwca 2024r.

BRAK ZŁOŻENIA POTWIERDZENIA WOLI W OKREŚLONYM W ZARZĄDZENIU TERMINIE
          JEST RÓWNOZNACZNY Z REZYGNACJĄ Z MIEJCA W PLACÓWCE.

• Formularze