• SAMORZĄD

• "GÓRA GROSZA"

Akcja" Góra Grosza" odbywała się w naszej szkole od września do końca października. W akcji brały udział uczniowie klas V-VIII. Uczniowie zebrali dużą ilość pieniędzy. Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie!

• "Dzień Bez Pytania"

W roku szkolnym 2022/2023 Samorząd Szkolny po uzgodnieniu z Dyrekcją wprowadził "Dzień Bez Pytania".
          Polega on na tym, że w tym dniu nauczyciele nie mogą żadnego ucznia wziąć do odpowiedzi ustnej, oraz nie mogą zrobić żadnej pracy pisemnej (kartkówka, sprawdzian itp.). Dzień bez pytań przyznawany będzie uczniom za udział w konkursach, turniejach, akcjach na rzecz szkoły.

• Akcja "ZMIEŃMY OBUWIE!"

Od początku roku szkolnego w Naszej Szkole jest przeprowadzana akcja, która dotyczy zmiany obuwia przy wejściu do szkoły. Każdy uczeń ma obowiązek zmienić obuwie. Dbają o to nasi pracownicy szkoły oraz samorząd szkolny. Akcja trwa do końca roku szkolnego.

• Akcja "Zielone Płuca Szkoły"

Uczniowie naszej szkoły udowodnili, że w klasach gdzie się uczą można również odnaleźć piękno przyrody. Dlatego z chęcią wzieli udział w akcji "Zielone Płuca Szkoły". Akcja była zorganizowana przez Radę Rodziców. Celem tej akcji było zagospodarowanie parapetów zielonymi roślinami oraz poprawa wyglądu estetycznego klasy.

Oto zwycięskie klasy:

1 miejsce: klasa VB

2 miejsce: klasa VIIIC

3 miejsce: klasa IIC

Dodatkowo przyznaliśmy dwa wyróżnienia, które trafiły do: Klasy IVB i Klasy VIIA.