• Muzyka

• wymagania

Drodzy uczniowie, oto wymagania edukacyjne obowiązujące na lekcjach muzyki:

1. Całoroczny udział w chórze podwyższa ocenę końcową o jeden stopień

2. Udział w akademii, przedstawieniu, konkursie muzycznym - dostaniecie dodatkową ocenę celującą, wpisaną w rubrykę aktywność/chór.

3.  Na lekcje przynosicie tylko zeszyt w pięciolinię i ćwiczenia do muzyki.

4. Nie nosicie podręczników - korzystacie z książek zakupionych przez szkołę, dostękne są w sali 10.

5. Nie macie zadawanych prac domowych.

6. Oceniana jest praca na każdej lekcji - aktywność, zaangażowanie, STARANNOŚĆ, śpiew, pisanie i znajomość nut (NUTY PISZEMY TYLKO OŁÓWKIEM), praca z ćwiczeniami, rysowanie do muzyki, krzyżówki muzyczne itp.

7. Nie ma nieprzygotowań - jeżeli piszecie na kartce - dostaniecie ocenę niższą.