• Klasa II a

• O nas w r.szk. 2016/17

• Witamy! My pierwszoklasiści dopiero zaczynamy swoją przygodę ze szkołą. Trzynastego października zostaliśmy przyjęci w poczet uczniów Zespołu-Szkolno-Przedszkolnego w Prażmowie. Złożyliśmy uroczyste ślubowanie, że będziemy się pilnie uczyć, dbać o dobre imię klasy i szkoły oraz "nerwy naszej pani". Wierzymy , że uda nam się dotrzymać tych obietnic. W szkole bardzo nam się podoba, mamy piękną salę, gdzie nie tylko uczymy się, ale i bawimy.

Wychowawczyni: Joanna Trojanowska