• Klasa VIa z 2017

• -         Wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego 19.10.2016 r.

Dnia 19 października uczniowie klas VI wybrali się na wycieczkę do Muzeum Powstania Warszawskiego.

Na miejscu spotkaliśmy przewodnika, który czekał na naszą grupę. Prowadzący przedstawił nam krótką historię powstania tego obiektu.  Zwiedzanie rozpoczęliśmy od historii getta warszawskiego. Byliśmy pod wrażeniem ilości eksponatów (naturalnej wielkości samolot, z którego były dokonywane zrzuty, drukarnia polowa i motocykl z koszem zdobyty przez powstańców).

Wszyscy uznali wycieczkę za udaną.

Wycieczka jednodniowa do  Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego 08.12.2016 r.

-        Wycieczka do kina 21.03.2017r.

Dnia 21.03.17 klasy VIA i VIB były na wycieczce w kinie w Jankach. Na filmie pt. "Kong:Wyspa Czaszki".Wyjechaliśmy o godzinie 8.00, a wróciliśmy na godzine 13.20. Przed projekcją poszliśmy do Mc Donald's, KFC, Subway. Wycieczka była udana, a wszystkie plany spełnione. Po projekcji wróciliśmy do szkoły.

-        Wycieczka do kina 01.06.2017r.

-         Wycieczka nad morze: Gdynia Gdańsk 05 - 07.06.2017 r.