• Psycholog radzi

• Psycholog radzi;

Wsparcie dla Nauczycieli i Rodziców, tel. 800 100 100
          Bezpłatny, anonimowy telefon dla rodziców i nauczycieli, którzy potrzebują wsparcia oraz informacji w zakresie pomocy dzieciom i nastolatkom przeżywającym kłopoty i trudności. Czynny od poniedziałku do piątku między 12.00 a 15.00.
          Linia Wsparcia, tel. 800 70 22 22
          Bezpłatny, anonimowy telefon dla osób dorosłych, które potrzebują wsparcia i informacji. Czynny codziennie (również w dni świąteczne) przez całą dobę. W wybrane dni i godziny dyżurują psychiatrzy, prawnicy, pracownicy socjalni.
          Ogólnopolska Poradnia Telefoniczna dla Osób Dorosłych w Kryzysie Emocjonalnym, tel. 116 123
          Bezpłatny telefon dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym czynny jest codziennie od 14.00 do 22.00.

Rozwod_rodzicow.odt

Psycholog Maria Grzelak w szkole zajmuje się :

opieką nad dziećmi wynikającą z opini i orzeczeń klas 1-8

opieką nad pozostałymi dziećmi tego potrzebującymi klas 1-8

ścisłą wspólpracą z pedagogiem szkolnym

wspólpracą z wychowawcami , nauczycielami dyrekcją

wspólpracą z rodzicami

prowadzeniem Treningu Umiejętności Społecznych

prowadzeniem zajęć profilaktycznych

interwencjami kryzysowymi

oraz inne zadania wynikające z rozporządzenia oraz zarządzenia dyrekcji