• Klasa VIIIa

• O nas

• Hej mam na imię Olaf. Interesuję się grą w piłkę nożną.

Cześć, mam na imię Marysia, chodzę do klasy 8a , poza szkołą interesuję się tańcem i pływaniem.

Cześć, mam na imię Magda. Interesuję się zwierzętami i biologią. Po szkolę lubię chodzić na długie spacery.

Cześć, mam na imię Maks, po szkolę lubię się spotykać z rówieśnikami i się z nimi bawić. Interesuję się graniem w gry
            na konsolę.

Nazywam się Małgosia i chodzę do klasy 8a, w przyszłości chciałabym zostać projektantką wnętrz.

Cześć mam na imię Karolina interesuję się zwierzętami i muzyką.

Mam na imię Julka, chodzą do klasy VIIIa. Poza szkołą interesuję się jazdą konną.

Hej jestem Oskar moimi pasjami są geocaching i crash royal.

Hej, mam na imię Emila, uczęszczam do klasy VIIIa. Pływam w klubie SiGNOVUM. Poza tym lubię spotykać się
            ze znajomymi i chłopakiem.

Hej, mam na imię Mateusz, chodzę do klasy 8a. Po szkolę zajmuję się piłką nożną.

Cześć, jestem Mateusz i interesuje się mechaniką.

Mam na imię Ola, chodzę do klasy VIIIa. Po szkole lubię się spotykać ze znajomymi.

Hej, mam na imię Julia. Chodzę do klasy VIIIa. Lubię gimnastykę i sport. W tym roku szkolnym byłam już na 4 zawodach
            z biegów. Przeszłam eliminację do kolejnego etapu.  Wiosnę jadę na kolejne zawody. Trzymajcie za mnie kciuki :)

Jestem Maja, chodzę do klasy VIIIa i interesuję się językiem angielskim.

Mam na imię Martyna, chodzę do klasy VIIIa i lubię śpiewać.

Cześć, jestem Amelia. Interesuję się modą i muzyką.

Mam na imię Konrad, chodzę do VIIIa, po lekcjach lubię się spotykać ze znajomymi.

Hej, jestem Szymon i po lekcjach zajmuję się czytaniem i wymyślaniem komiksów. Lubię grać na komputerze.

Cześć, mam na imię Kinga, chodzę do klasy 8a, lubię jeździć na rowerze i bawić się z moimi kotami.

Hej, jestem Agata, chodzę do klasy 8a, lubię grać w koszykówkę.

Cześć, jestem Ala, gram na gitarze i flecie prostym. Od 4 lat jestem w drużynie harcerskiej.

Jestem Staś, lubię grać w gry komputerowe i piłkę nożną. Interesuje się piłką ręczną często przeglądam portale społecznościowe.

Hej, mam na imię Oliwia, chodzę do klasy 8a. Po szkole lubię szkicować, od 5 lat chodzę na harcerstwo.

Mam na imię Jakub, chodzę do klasy 8a. Interesuję się przyrodą i historią. Po szkole często bawię się z moim psem.