• Język angielski

• ZESPÓŁ PRZEDMIOTOWY JĘZYKÓW OBCYCH:

Nauczycie języków obcych realizują założenia podstawy programowej kształcenia ogólnego. Wszystkie wybrane przez nas podręczniki są zatwierdzone przez MEN

W roku szkolnym 2019\2020 w pierwszym semestrze uczniowie wezmą udział w następujących konkursach:

- Konkurs Języka Angielskiego Mazowieckiego Kuratorium Oświaty

- Konkurs Olimpus

Uczniowie klas ósmych przystąpią do próbnych egzaminów zewnętrznych.

W okresie zimowym uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiej olimpiady z języka angielskiego, Olimpus.

Bardzo dobrze poradzili sobie z wyzwaniem. Dla wielu z nich, był to pierwszy tego typu konkurs. Należą im się brawa. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, uczestników i laureatów będzie jeszcze więcej. Gratulujemy.

Przedstawiam Laureatów, otrzymujących Dyplom Laureata oraz nagrodę książkową. Osoby, które w swoich kategoriach wiekowych zajęły miejsca 2-5.

Klasa 4: Zuzia W, 3 miejsce

Klasa 6: Wiktor Ch, 3 miejsce

Przedstawiam Laureatów, którzy otrzymują dyplom laureata. Osoby, które zajęły miejsca 6-10.

Klasa 4: Oliwia K, 7 miejsce

Klasa 6: Zuzia B, 7 miejsce

Klasa 7: Kamil P, 7 miejsce

Dyplomy uznania otrzymują (w nawiasach zdobyte miejsce):

Klasa 4: Adrianna K (16), Julia K(17), Kinga A(25), Blanka B(29)

Klasa 5: Krzysztof S(15), Kuba K (25), Szymon B(29), Mieszko W(29), Aleksandra A(31),Oliwia M(37), Patrycja C(45), Roksana P(47).

Klasa 6: Mateusz B (11), Zuzanna P(11), Antoni W(13), Zofia B(19), Jan L(22), Julia K(23), Klaudia Ł(25), Kacper L(31), Wiktoria G(35)

Klasa: 7: Patrycja K(11), Piotr W(39)

Klasa 8: Alisa P(11), Karolina Ch(13), Gabriela Z(17), Magdalena M(20), Barbara B(21), Kacper Sz(27), Gabriela G(27), Filip K(27), Julia O(31), Lea M(33), Kacper Ch(33), Jakub Cz(33)