• Z życia szkoły 2016/17

• owocowy dzień

• W dniu 31.01.2017r. odbył się kolejny z OWOCOWYCH DNI w naszej szkole.

Tym  razem DZIEŃ POMARAŃCZY I MANDARYNKI.

• rodzinne kolędowanie

• Wszyscy lubimy Święta Bożego Narodzenia i staramy się przedłużyć związaną z nimi atmosferę radości i jedności. Rodzinne Jasełka, które odbyły się 11 stycznia o godz. 17.30 w naszej szkole przypomniały nam istotę tych wyjątkowych Świąt: miłość i otwarcie się na drugiego człowieka oraz dzielenie się dobrem z innymi. Licznie zebrani rodzice i mieszkańcy Prażmowa i okolic obejrzeli przedstawienie Bożonarodzeniowe w wykonaniu klasy VIb z udziałem klasy IIa oraz chóru szkolnego. Po inscenizacji kilkoro uczniów zaśpiewało wybrane przez siebie kolędy i piosenki.

W ramach tegorocznego projektu Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci wszyscy chętni mogli również złożyć dobrowolną ofiarę na rzecz niewolonych i wykorzystywanych dzieci z Tajlandii.

Zdjęcia z Jasełek

• BAL KARNAWAŁOWY KL.I-III i Przedszkole w Prażmowie

• W dniu 24.stycznia w godzinach 12.30- 15.00 uczniowie kl.I-III i przedszkolaki z Prażmowa bawiły się na Balu Karnawałowym. W tym roku imprezę tę  poprowadzili artyści z Teatru Forma z Białegostoku. Trzygodzinna zabawa  z profesjonalnym DJ-em, który zadbał, by dzieci doskonale się bawiły w rytmach muzyki,  zawierała także elementy profilktyki - ZABAWA BEZ PRZEMOCY. Konkursy tematyczne poprowadzili wyszkoleni animatorzy. Dodatkowo: malowanie twarzy, tworzenie balonowych zwierzątek, bańki mydlane i wiele innych atrakcji!!!

Dzieci  przebrały się w stroje karnawałowe, a rodziców  zaprasiliśmy do kawiarenki.

• wydarzenia w styczniu 2017