• Z życia szkoły 2016/17

• telefony komórkowe w naszej szkole...

• W bieżącym roku szkolnym uaktualniono Regulamin korzystania z telefonów.

Regulamin został zaakceptowany przez Samorząd Uczniowski, Radę Pedagogiczna i Radę Rodziców.

• Pierwszy dzwonek

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17

Uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/17. O 9.00 rozległ się pierwszy w tym roku szkolnym dzwonek. Pani dyrektor Agnieszka Gwardys przywitała gościa p. Wójta Gminy Prażmów Sylwestra Puchałę, zebranych uczniów, ich Rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie trzech nowych nauczycieli mianowanych: p. I. Dworakowskiej, p. K. Rojek i p. J. Borkowskiego. Po życzeniach wielu sukcesów w nowym roku szkolnym dla wszystkich zgromadzonych, p. dyrektor Anna Jaworska podała ważne bieżące informacje dla uczniów i Rodziców, po czym uczniowie rozbiegli się do swoich sal na spotkanie z wychowawcami.

• wydarzenia we wrześniu 2016