• Z życia szkoły 2016/17

• spotkanie wigilijne klas starszych

• W świątecznej atmosferze, ostatniego dnia nauki w 2016 roku, wszyscy uczniowie klas IV - VI spotkali się, by podzielić się opłatkiem przy wspólnym stole i pośpiewać kolędy. Bo przecież szkoła - to nasz drugi dom...

• Jasełka 2016

• 20 grudnia 2016 w naszej szkole mogliśmy obejrzeć jasełka. Była to współczesna wersja przedstawienia, w której człowiek szuka szczęścia poza Bogiem.

Po raz kolejny wysokim poziomem aktorskim popisali się uczniowie klasy VI b, którym serdecznie dziękujemy. Natomiast wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć występ zapraszamy po świętach, w środę 4.01.2017 o godz. 17.30.

• Mikołaj w naszej szkole

• 6.grudnia - MIKOŁAJKI

Uczniowie naszej szkoły mieli dziś niemałą niespodziankę - odwiedził ich sam Święty Mikołaj! Musiał osobiście dowiedzieć się czy dzieci były grzeczne i czy już wysłały do niego listy.W ogromnej torbie Mikołaja znalazły się słodycze i małe upominki dla wszystkich uczniów i przedszkolaków.

Zdjęcia w albumie foto

• wydarzenia w grudniu 2016