• Uczniowie naszej szkoły na XVI Festiwalu Patriotycznym w Pamiątce

• 26 lutego odbył się XVI Festiwal Patriotyczny w Pamiątce. Jest to wydrzenia o zasięgu wojewódzkim, którego celem jest propagowanie postaw patriotycznych, zachowanie tradycji narodowych, kształtowanie kultury żywego słowa, rozwijanie twórczości literackiej i plastycznej dzieci i młodzieży.

Czekamy na wyniki!

• międzygminne zawody w siatkówce

• W dniach 19.02-23.02 reprezentacje naszej szkoły brały udział w zawodach międzygminnych w siatkówce. Zawody odbywały się w SP w Uwielinach. Każdy dnia zawodów panował bardzo wysoki poziom rozgrywek, a nasi uczniowie dali z siebie wszystko. Najlepiej zaprezentowała się drużyna chłopców w kategorii dzieci, która wygrała swoje wszystkie spotkania, zdobywając 1 miejsce i awans na zawody powiatowe.Dziewczęta w kategorii dzieci zdobyły 3 miejsce. Dziewczęta w kategoriimłodzież 4 miejsce, a chłopcy mimo ogromnych chęci walki musielizadowolić się 5 miejscem.Gratulujemy i dziękujemy za włożony wysiłek !

• Konkurs plastyczny Disney

• Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny "Bohaterowie bajek Disneya" został roztrzygnięty. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 1-8 i był oceniany w dwóch grupach wiekowych: kl. I-III i kl. IV-VIII.

Komisja konkursowa z dużym zaangażowaniem oglądała kreatywne pomysły uczestników. Każda z prac była wyjątkowa i niepowtarzalna.

Oto laureaci konkursu uczniów kl. I-III:

I miejsce - Oliwia Kowalkowska kl. IIb

II miejsce - Franek Skwira kl. IIIb

III miejsce - Łucja Oracz kl. IIIb

Wyróżnione prace:

Gabriela Janas  kl.Ic, Sara Vera-Słoniowska kl.Ic, Natalia Adaszewska kl. IIIb, Lena Matulka kl. IIIa, Tymoteusz Żórawski kl. Ia, Nikola Petryka kl. Ib, Lena Stadnik kl. IIIa, Maja Kwiatkowska kl. IIIa, Ula Kołsut kl. IIb.

Laureaci konkursu uczniów kl. IV-VIII:

I miejsce Alicja Sobolewska kl. VIIb

II miejsce Pola Fiolek kl. IVb

III miejscee Maja Mendel kl. VIIIa

Wyróżnione prace:

Zosia Gers kl. VIb, Maja Małecka kl. VIb, Marysia Rybicka kl. IVa, Gabrysia Bilska kl. Vb, Zosia Lewandowska kl. VIIa, Jowita Postek kl. IVa, Mateusz Kuchta VIIa

• Akcja charytatywna dla Lilianki Bilińskiej

• Szanowni Państwo,

Gorąco dziękujemy za zaangażowanie się w pomoc dla Lilianki Bilińskiej. W naszej akcji charytatywnej w dniach 14-16.02.2024r. zebraliśmy już kwotę 5282,60 za co gorąco dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom, Uczniom, Pracownikom Szkoły. Szkolne Koło Wolontariatu wyraża wielką wdzięczność za okazane wsparcie.

Nasza akcja nadal trwa w Przedszkolu w Prażmowie oraz w Przedszkolu w Nowym Prażmowie.

• Trening z profesjonalnymi zawodnikami tenisa stołowego

• W czwartek 15.02.2024 r. w naszej szkole odbyły się zajęcia pokazowe z tenisa stołowego. Uczniowie mieli możliwość lepszego poznania tej dyscypliny, techniki gry i zabaw w tenisie stołowym. Zajęcia były prowadzone przez zawodników i trenerów szkolących młodzież oraz grających w II lidze. Trening z profesjonalnymi zawodnikami wzbudził bardzo duże zainteresowanie tą dyscypliną wśród naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy klubowi Return Piaseczno za poprowadzenie rewelacyjnego pokazu oraz stowarzyszeniu Radar za organizację zajęć !

• Dzień bezpiecznego internetu

•  Uczniowie klas trzecich zapoznali się z zasadami bezpiecznego korzystania z internetu. Utrwalając zdobyte wiadomości . Wykonali plakaty  ,,Bezpieczeństwo w sieci". Wszystkie prace były pomysłowe i pełne istotnych informacji .