• Dzień Dziecka chłopcy z klasy 8c

• Chłopcy z kl. 8c pod opieką księdza Rafała Stasiaka, pojechali do Centrum Gier Militarnych, na tak zwane strzelanki.

Z tego co widać –  wszyscy dobrze się bawili!!!

• Dzień Dziecka kl. II

• 01.06 uczniowie klas drugich z okazji Dnia Dziecka pojechali do teatru Capitol w Warszawie na przedstawienie pt. " Doktor Dollite i jego zwierzęta''. Po krótkim postoju w McDonald's. Ruszyliśmy na spacer po ogrodach w Wilanowie. Wycieczka dostarczyła wszystkim mnóstwo radości.To był wspaniały Dzień Dziecka !

• klasy IVA i VB - wycieczka do Sandomierza.

• Dnia 29 maja 2023 r. uczniowie klasy IVA i VB naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Sandomierza.

To jedno z najstarszych, najpiękniejszych i najważniejszych historycznie miast Polski. Na miejscu pani przewodnik oprowadziła nas po starym mieście, pełnym zawiłych uliczek i urokliwych kamienic. Tam zwiedziliśmy: Bramę Opatowską, Zbrojownię i zeszliśmy do lochów pod rynkiem,podziemną Trasą Turystyczna. Podczas zwiedzania uczniowie poznali historię o sandomierskiej bohaterce Halinie Krępowiance. Podziemna Trasa Turystyczna to udostępniona do zwiedzania część kilkukondygnacyjnych komór i chodników znajdujących się pod Starym Miastem Uczniowie wzięli udział w pokazie rycerskim i przemierzyli trasę na odcinku pół kilometra Wąwozem Królowej Jadwigi. Zwiedzanie zakończyliśmy kupnem pamiątek i obiadem.

Wycieczka dostarczyła wielu wrażeń, które na pewno długo pozostaną w pamięci. Dla wszystkich był to miło spędzony czas z bardzo dużą dawką interesujących wiadomości i niezwykłych legend związanych z Sandomierzem.

• Akcja charytatywna "Dzieci Dzieciom"

• Z okazji święta wszystkich Mam oraz Dnia Dziecka w dniach 15-19.05.2023 odbyła się zbiórka pieniędzy w naszej szkole dla Dzieci Samotnej Matki im. Teresy Strzembosz w Chyliczkach.

W dniach 27.05.2023 - 28.05.2023 wolontariusze naszej szkoły zbierali pieniądze po każdej Mszy Świętej w kościele parafialnym w Prażmowie.

Dzięki temu wsparciu będzie można wyposażyć mieszkanki wraz z dziećmi w najpotrzebniejsze rzeczy.

Dziękujemy Wolontariuszom.

Ogromne podziękowania dla Pani Agaty, która była pomysłodawczynią i organizatorem akcji.

Dziękujemy też ks.Tadeuszowi i ks.Rafałowi za nagłośnieniu akcji, mieszkańcom, uczniom, nauczycielom za pieniądze przekazane w trakcie akcji charytatywnej.

Dom Samotnej Matki to też dom...

Wspólnymi siłami dajemy nadzieję!

Dziękujemy!!!